Kategórie

Zľavnený tovar

GALANTÉRIA TEXTILNÁ, RÚČKY Počet produktov v kategórii: 165

Pestrý výber základných galantérnych potrieb ako sú zipsy, gombíky, kovová galantéria, vatelín, vlizelín, šikmé prúžky, náplety, nite, gumy, šikmé prúžky, aj rúčky na tašky a ostatné komponenty potrebné k výrobe tašiek, či iné galantérne materiály. Široký sortiment, ktorý je neustále doplňovaný a je dovážaný zo zahraničia, z krajín - Indonézia, Thajsko, Dubaj, Čína, Čechy, Poľsko, Taliansko a pod. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • GALANTÉRIA KOVOVÁ

  Veľká skupina kovových galantérnych materiálov, kde nájdete vyše 150 tovarov pre Vaše potreby. Kovová galantéria obsahuje ihly na strojové a ručné šitie, aj špendlíky a zatváracie špendlíky, potom rôzne zapínanie na tašky a komponenty na výrobu tašiek, kovové polkrúžky, krúžky, kovové nity aj kovové nitovacie cvoky auto-moto, patentky aj háčiky a očká, spevňovacie otvory- dierky, kovové spony a karabínky, na prácu aj cvakačky, páradlá a nožnice, aj rôzne druhy bežcov na zips. Prajeme Vám príjemnú zábavu. Tovar máme skladom.

 • VATELÍN- RUNO,...

  Vatelín, runo, termolín, vlizelín nažehľovací pevný aj elastický, výstuže, netkaná textília, mriežky nažehľovacie, ramenné vypchávky, duté vlákno - to všetko sú galantérne materiály, potrebné k šitiu konfekcie, odevov a doplnkov, bytového textilu, na čalúnenie, výrobu doplnkov, hračiek, ozdôb aj darčekov a pod. Tovar máme skladom, vatelín objednávame s dodacou dobou 2-7 dní.

 • RÚČKY NA TAŠKU

  Široký výber rôznych rúčok na tašky a kabelky, na listové kabelky, peňaženky, prišívacie rámiky a retiazky kabelkové. Vyberiete si rúčky drevené, bambusové, kožené, aj korálkové, kovové rámiky prišívacie aj lepiace, retiazky so zakončením aj v metráži. Farebnosť je rôzna, preto si určite nájdete aj také uchá, ktoré sa hodia k Vašim jedinečným výrobkom. Tovar máme skladom.

 • GOMBÍKY

  Veľmi široký výber gombíkov so spodným prišívaním, drevených, kovových, detských, pracovných, štvordierkových, dvojdierkových gombíkov. Nájdete tu ja nabíjacie riflové gombíky, ozdobné, rohy, aj štrasové gombíky. Gombíky sú v celej škále farieb, aj viacfarebné, či vzorované, maľované, zdobené a pod. a sú v mnohých rozmeroch už od 11mm až po 50mm. Všetok tovar je skladom, väčšina z nich aj vo veľmi veľkých množstvách.

 • ŠIKMÝ PRÚŽOK, PASPULE,...

  Široký výber lemoviek, šikmých prúžkov saténových, šikmých prúžkov bavlnených aj koženkových, elastické šikmé prúžky, dutinky saténové na ramienka, korzetové saténové šnúry, paspulky a výpustky, to všetko sú materiály potrebné na začisťovanie a zdobenie, či lemovanie, aj šnurovanie odevných výrobkov a iných textilných výrobkov. U týchto tovarov máme široké spektrum farieb, určite si vyberiete podľa Vašej potreby. Tovar máme skladom.

 • ZIPSY

  Zipsy máme rozdelené podľa druhov. Nájdete tu zipsy kostené deliteľné aj nedeliteľné, zipsy špirálové deliteľné aj nedeliteľné, zipsy kovové deliteľné aj nedeliteľné, zipsy skryté, zipsy ozdobné deliteľné aj nedeliteľné, zipsy nekonečné v metráži. Zips použijete na všetky možné účely. Tovar máme skladom.  

 • GUMA, ŠNÚRY, POPRUHY

  V tejto skupine nájdete odevné gumy prádlové, gumu s dierkami, gumy na spodné prádlo aj na ramienka, ozdobné gumy, okrúhle a klobúkové gumy, popruhy, šnúry odevné okrúhle aj ploché, keprovky, kojeneckú šnúru, nohavicové chránitká a pod. Tovar máme skladom.

 • NITE

   Nite na strojové a ručné šitie v rôznych farbách

 • SUCHÝ ZIPS

  Suchý zips je výborným pomocníkom, použijete ho pri rôznych činnostiach, v rôznych oblastiach. Suchý zips máme v ponuke samolepiaci, na prišívanie - klasický, obojstranný- na káble. Vyrábané sú v šírkach od 2cm do 10cm. Tovar máme skladom.

 • REFLEXNÉ PÁSKY, DOPLNKY

  Reflexné pásky a výrobky slúžia pre lepšie zviditeľnenie človeka, predmetu, aj zvierat po ulici, pri premávke. Nájdete tu reflexné pásky našívacie strieborné = tie sú vhodné používať za šera a v tme, potom máme skladom pásky reflexné dvojfarebné, tam je dvojitý reflexný prvok aj na deň, aj v tme. Reflexné výrobky môžete použiť bez našívania. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • NÁPLETY ELASTICKÉ

  Elastické náplety kusové alebo v metráži sa používajú ako patenty na rukávy, na spodok bundy, trička, mikiny, na goliere alebo stojáčiky, aj na pás nohavíc alebo sukne. Náplety sa dodávajú kusové s danou šírkou aj výškou, aj v metráži ako tunel. Tovar je skladom na kremik.sk.

 • PLAVKOVÉ,PODPRSENKOVÉ...

  V tejto skupine nájdete plavkové košíčky- vypchávky vo viacerých veľkostiach, ktoré môžete použiť ako pri výrobe plaviek, aj háčkovaných, tak aj pri výrobe korzetov a spoločenských šiat. Kostice do korzetov v metráži Vám pomôžu pekne vytvarovať korzet alebo boky plaviek, či spoločenské šaty. Zapínanie na plavky využijete na uzatváranie plaviek, tričiek a pod. Tovar máme skladom.   

 • VYŠÍVACIE PRIADZE...

  Harmóniu a príjemné oživenie vo Vašom príbytku dokáže doplniť aj ručne vyšitý alebo háčkovaný obrúsok, obrázok, vankúšik, čipka, či iný doplnok alebo drobnosť. Stačí nájsť, alebo vytvoriť nový trendový motív, ktorý bude ladiť so zariadením. Vaša energia s láskou vložená do Vami vyrobeného doplnku tak bude stále vyžarovať do svojho okolia. V ponuke nájdete vyšívacie priadze Perlovky a mulinky. Tovar máme skladom.

 • GALANTÉRIA PLASTOVÁ

  Doplnky galantérie vyrábané z plastu ako sú koncovky, spojky, ľadvinkové spony, montérkové spony, krúžky, brzdy, priechodky, prievlaky, regulátory plastové a pod. Tieto produkty použijete hlavne pri výrobe pracovných odevov, ale aj na outdoorové oblečenie, detské a športové oblečenie a pod. Tovar máme skladom.

 • KRAJČÍRSKE POTREBY,...

  V tejto skupine nájdete základné krajčírske potreby a doplnky. Pri tvorbe sú nevyhnutné pomôcky ako krajčírsky meter, krajčírska krieda, náprstok, ihelník na ruku, cievky do šijacieho stroja a pod. Tovar máme skladom.

 • NÁRADIE A POMÔCKY

  Tavná pištol na lepenie je výborná pomôcka pre akékoľvek kreatívne práce. Použijú ju dekoratéry, kvetinári, aranžéri, krajčírky, reklamné agentúry, v škole a pod. V skupine nájdete aj ostatné pomôcky: lisy, pistone, kliešte, lepidlá, ručné náradie a nástroje pre kreatívnu tvorbu, pri výrobe tašiek a kabeliek, vakov, pre nabíjanie nitov a cvokov a pod.. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 165 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 165 položiek