Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

HODVÁB - METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 15

Exkluzívne ľahké tkaniny z prírodného hodvábu alebo zmesové hodváby sú výborné materiály, vhodné hlavne na letné dni. Tkaniny majú exotickú potlač hlavne s celoplošnými, ale aj bordúrovými, či jemnými vzormi. Tento luxus môžete použiť na spoločenské a slávnostné oblečenie, ale aj na ľahké letné šaty, blúzky, tuniky, sukne a pod. Elegantná blúzka s dlhými rukávmi môže oživiť večerný outfit aj v zime. Materiál sa príjemne nosí, má výborné vlastnosti, nakoľko je vzdušný a ľahký, málo krčivý. Hodváb si určite obľúbite. Vyrábaný je v šírkach 130 až 150cm. Tovar máme skladom.

Podkategórie

  • Hodváb metráž

    Prírodný hodváb s výraznou potlačou je vhodný na šaty, spoločenské šaty, vychádzkové šaty, na blúzky, sukne, kostýmky a pod. Hodváb je výborný na leto, na spoločenské šaty aj na zimu. Je elegantný a na prvý pohľad vyzerá luxusne. Hodváb je ľahký a padavý, veľmi príjemný na dotyk, jemný, striedavo saténovo lesklý a matný. Tovar máme skladom.

  • Hodváb zmesový metráž

    Prírodný hodváb so zmesou polyesteru má výraznú potlač. Hodvábna látka je vhodná na šaty, spoločenské šaty, vychádzkové šaty, na blúzky, sukne, kostýmky a pod. Hodváb je výborný na leto, na spoločenské šaty aj na zimu. Je elegantný a luxusný. Hodváb je ľahký a padavý, veľmi príjemný na dotyk, jemný, striedavo saténovo lesklý a matný. Tovar máme skladom.

  • Hodváb Dupion

    Pevný prírodný hodváb dupionový je hrubší so vzhľadom nepravidelnejšej štruktúry látky a s dúhovým leskom. Hodvábna látka je vhodná na šaty, spoločenské šaty, sukne, kostýmky, saká, plášte  a pod. Hodváb je výborný na leto, na spoločenské šaty aj na zimu. Dupion je elegantný a luxusný. Hodváb Dupion drží formu, je príjemný na dotyk, hladký. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 15 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 15 položiek