Kategórie

Nové produkty

Zľavnený tovar

PLÁTNO METRÁŽ Počet produktov v kategórii: 80

Tkané látky so štruktúrou plátno nájdete bavlnené pevné aj elastické, hrubšie aj tenšie, jednofarebné aj s potlačou. Plátno ľan je elastické a má romantický kvetinový vzor a nájdete tu aj jednofarebné ľanové plátno. Polyesterové plátno je nekrčivé a hodí sa na ľahké šaty a blúzky, výborné je aj na dlhé široké sukne. Tovar máme skladom.

Podkategórie

 • Plátno bavlnené pevné...

  Tenšie pevné bavlnené plátno je jemne štruktúrované alebo jemne krešované, jednofarebné. Vyrábané je v šírkach 140- 145cm v širokej farebnici. Tkaninu môžete používať najmä na leto, na šortky, capri, nohavice, sukne, kabátiky, šat a pod., na detské oblečenie, ale aj na bytové doplnky a bytový textil. Materiál je stredne tenký, krčí sa = ako prírodné materiály, avšak jemný kreš na tkanine už predurčuje jemne krčivý vzhľad. Tovar máme skladom.

 • Plátno bavlnené pevné

  Pevný bavlnený satén s potlačou je tenšie, vhodné na blúzky, šaty, sukne a podobne. Oblečenie z bavlneného plátna využijete hlavne v lete. V ponuke nájdete jednofarebné bavlnené plátno, aj plátno s potlačou kvetov alebo pruhy. Tovar máme skladom.

 • Plátno bavlnené elastické

  Bavlnené plátno má malý podiel elastanu, čím tvorí novodobý prírodný materiál, ktorý je zároveň pohodlný. Elastické bavlnené plátna použijete na letné šaty, blúzky, sukne dlhé aj krátke, topy a tielka, aj šortky. Tovar máme skladom.

 • Plátno bavlnené...

  Elastické bavlnené saténové plátno hrubšie, s veľkou potlačou alebo bordúrou, aj jednofarebné a môžete ich vzájomne dopĺňať a kombinovať. Vhodné je najmä na šaty, kostýmky, sukne, nohavice, kabátiky a podobne. Tieto tkaniny využijete na obdobie jar, leto, jeseň. Materiál je vyrábaný v šírkach od 145cm. Látka sa mierne krčí = je to prírodný materiál. Elasticita Vám zabezpečí komfort oblečenia. Tovar máme skladom. 

 • Plátno polyester metráž

  Polyesterové plátno tenšie je ponuke pevné aj elastické, jednofarebné aj s potlačou a bordúrou. Materiály v tejto skupine sú málo krčivé, príjemné na dotyk a sú vhodné na ľahké vrchné ošatenie pre obdobie jar, leto, jeseň. Tovar máme skladom.

 • Plátno ľanové metráž

  Ľanové plátno jednofarebné alebo s potlačou, aj zmesové plátno s podielom ľanu je elastické. Plátno je príjemné na dotyk a vďaka elasticite je pohodlné na nosenie. Ľanové plátno príjemne chladí v horúcich letných dňoch. Tovar máme skladom.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 80 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 80 položiek